Nasze Priorytety

• Wsparcie prawidłowego i zdrowego rozwoju każdego dziecka.
  • Budowanie bezpiecznej przestrzeni, do której chce się wracać.
  • Domowa atmosfera receptą na szybszą i efektywniejszą adaptacje
  • Jesteśmy dla dzieci, ale też dla rodziców.
  • Niesamowicie dużo wiedzy, samodzielności i poznawania świata poprzez dobrą zabawę.
  • Kształcenie nawyków, które pomogą dzieciom w dalszej drodze edukacji.
Przestrzeń dziecka i dla dziecka

Od 2020 r. tworzymy w naszym żłobku drugi dom dla naszych pociech, w którym każde dziecko jest zaopiekowane, dowartościowane, słuchane. Zwracamy uwagę na balans między poznawaniem świata a doskonałą zabawą. Wiemy, że dzieci chcą poznawać świat, a my wspieramy je, by chciały bardziej, bo są wielkimi ludźmi.

Nasz kadra

Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci, gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci, co widzieć.

Alexandra G. Trenfor

kadra żłobek

Ciocia Agnieszka (Aga)

prywatnie mama dwójki dzieci. Od zawsze marzyła pracować z dziećmi, pokazuje to swoją wrażliwością i chęcią przytulenia każdego - bo taka już jest. Jej atutem jest łatwość nawiązywania kontaktu oraz rozumienie potrzeb każdego dziecka. Uważa, że uśmiech dziecka to najlepsza nagroda.

Ciocia Magdalena (Magda)

barwna, wesoła i bardzo energiczna osoba, z niesamowicie wielkim pokładem pomysłów na dobrą zabawę. Nie ma mowy o nudzie, kiedy jest obok. Jako mama dorastającego chłopca, wie jak zająć dzieciom czas, by ten minął w mgnieniu okiem. Tworzy przestrzeń do której każde dziecko chce wracać.

Ciocia Jolanta (Jola)

to osoba z niezwykłym charakterem. Dla niej nie ma przeszkód nie do przeskoczenia. Osoba z niesamowitą wiedzą na temat dzieci. Ciocia, która zawsze jest gotowa do nauki i zabawy, we wszystkim widzi inspiracje do kolejnych pokładów wiedzy. Jest pełna empatii, zrozumienia i wrażliwości.

Ciocia Bernarda (Benia)

jest to kobieta z wielkim doświadczeniem. Nie ma nikogo kto przy niej nie czuję się jak w domu. Nie ma co ukrywać że jest to kobieta z niebywałą cierpliwością, ogromną troską oraz wielkim, złotym i otwartym na każdą pociechę sercem.

Nasza misja

Szczęśliwe dzieciństwo i aktywne rodzicielstwo, tworzymy rodzinną społeczność, dzięki której dzieci czują się jak w domu. Słuchamy i słyszymy potrzeby najmłodszych, bo staramy się aby dzieci dążyły swoją drogą z naszą pomocą. To bezpieczną i przyjazną przestrzeń dla dzieci ale także dla rodziców, by Ci mogli ze spokojnym sercem oddać i wielkim uśmiechem odebrać swoje pociechy, nie martwiąc się i samemu się rozwijać.

Wizja

Zapewniamy dzieciom serdeczną atmosferę, poczucie akceptacji, bezpieczeństwa i poszanowania godności. Dbamy o zapewnienie dzieciom najlepszych szans edukacyjnych poprzez wspieranie ich ciekawości, aktywności i samodzielności. Dążymy do rozwijania umiejętności społecznych niezbędnych w prawidłowych relacjach interpersonalnych. Staramy się stworzyć warunki dające dzieciom szansę, by stawały się otwarte na ludzi i nowe doświadczenia, samodzielne, gotowe do podejmowania ryzyka, radzące sobie w sytuacjach trudnych, odpowiedzialne. Wprowadzamy dzieci w świat wartości estetycznych poprzez różne formy działalności werbalnej, ruchowej, plastycznej, muzycznej, a także kontakt ze sztuką teatralną

Co nas wyróżnia...

Jako żłobek stawiamy na rozwój, dobrą zabawę oraz profesjonalną opiekę. Nasza placówka spełnia te wymagania na najwyższym poziomie.

Ogród z placem zabaw, w tym miejscu spędzamy naprawdę wiele czasu, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Jest to ogrodzona część, w której dzieci mogą pozwolić sobie na niesamowitą zabawę na każdym metrze kwadratowym. Wyjście na taras znajduje się bezpośrednio w naszej placówce.

Wszechstronny rozwój, dbamy o kompleksowe zajęcia, organizowane na najwyższym poziomie. Nasza placówka może pochwalić się duża ilością zajęć, dostosowanych do każdego dziecka, aby to mogło się rozwijać w swój najlepszy sposób  (poznaj program w naszym żłobku)

Kuchnia, najczęstszym pytaniem w kwestii wyboru żłobka dla dziecka ze strony rodziców są posiłki. Posiłki w naszej placówce po uzgodnieniu z rodzicami są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Stawiamy na tradycję, ale nie zapominamy o zbilansowanym posiłku z naturalnych i nieprzetworzonych produktów. Ważnym aspektem jest też to, że nasze posiłki przygotowywane są w naszej własnej kuchni.